Перейти до основного вмісту

CIVIS TEUTONUS SUM


Нам відомо небагато. Знаємо лише, що з загадкових сусідніх світів на наше місто падає тінь невідворотної загрози. Можемо з крихт інформації скласти картину того, що відбувається у таємничому задзеркаллі.

І навіть ці крихти інформації вражають! Чи не хотіли б ви жити у тому ж будинку, на тій же вулиці, але в місті, що має назву не Херсон, а Марієнбург і є не провінційним центром, а столицею величезної імперії? Чи не хотіли б ви жити в могутній державі, де кожен має визначене місце? Де судочинство правиться відповідно до здорового глузду і принципів справедливості, а не відповідно до заплутаних законів?

Світ, що відкривається перед нами робить це можливим. Більше того, до створення цього світу можете долучитися. Ми назвали наш проект "грою", але можливо за ним справді стоїть щось більше? Щоб відповісти на ці запитання – приєднуйтесь, пройдіть шлях до кінця і тоді вам вдасться зняти завісу з Таємниці.

Але не поспішайте! Спершу уважно ознайомтеся з ось цим текстом.

Можливо перспектива жити в середньовічній імперії вас злякала і довколишній світ уже видається не просто затишним і рідним, але й гідним рішучого захисту? Тоді вам сюди!

Ні? Тоді повторіть священні слова CIVIS TEUTONUS SUM і ставайте до боротьби!

Вмієте писати цікаві історії? Гарно малюєте? Чудово фотографуєте? Вмієте робити усе це одночасно? У кожному з розділів нашої гри ви знайдете окремі правила участі і зможете спробувати свої сили.

КОМАНДА CIVIS TEUTONUS SUM

Магістр команди:

Даргана (1824 балів)

Агенти команди:

Леді Дарк (603 балів)

Morgana (256 балів)

Geraldine (204 балів)

Хеліанна (148 балів)

Срібний Лицар (132 балів)

- Олександра (балів поки що не нараховано)

Популярні дописи з цього блогу

тевтонія: все про новий світ

Даргана – "По той бік" (фото + текст)

Леді Дарк – "Шоколадний будинок" (фото)

Ельфіка – "Щоденник тевтоніанки. На сходах бібліотеки" (текст)

Geraldine – "Пам’ятник «За мир і любов»" (фото)