Перейти до основного вмісту

ФОТО


Ми вже говорили, що альтернативний світ ніби мох на стінах старих замків, проростає у наш. Треба мати пильну увагу та гострий зір щоб помітити ці острівці чужого світу.

Якщо ви відчуваєте в собі таку наснагу – беріться до справи! Надсилайте нам фото місць, будівель чи куточків, щодо яких ви впевнені – це не звичайні херсонські пейзажі, це Марієнбург альтернативної реальності дає про себе знати на вулицях нашого міста.

Не відчуваєте в собі здібностей "шпигуна-фотографа"? Спробуйте себе в ролі розвідника-аналітика чи мудрого містика.

Майте на увазі: недостатньо просто сфотографувати й надіслати гнилий паркан, іржавий "Запорожець" чи шматок асфальту. Ваше фото має бути дійсно показовим, таким щоб при погляді на нього не виникало сумнівів – ось воно, вікно у світ загадкової Тевтонії.

Також, якщо об'єкт не є загальновідомим і впізнаваним, просимо зазначати його місце розташування. Об'єкт не обов'язково має знаходитися в межах міста Херсон, але в такому разі має бути пояснення чому ви пов'язуєте його з Тевтонією.

Незалежно від якості, місця розташування об'єкта чи інших факторів його фото має бути зробленe вами власноручно, а не віднайдене в інтернеті.

Не є обов'язковим, але вкрай бажаним короткий коментар до фото: можливо ви зможете словами пояснити те, що не помітить на світлині око.

Порядок роботи такий:

(1) сфотографувати об'єкт,

(2) надіслати його нам  (бажано з коментарем) електронним листом (обов'язково обрати і вказати псевдо, під яким буде опубліковано вашу роботу),

(3) зачекати кілька днів (ми розглянемо ваш матеріал),

(4) отримати лист-відповідь з посиланням на окрему сторінку цього порталу, де буде розміщено ваше фото, із зазначенням кількості отриманих балів.

Всі листи надсилати на електронну пошту kherson.maskor@gmail.com

Увага! Один учасник отримує бали за один об'єкт, а не за одне фото. Він може надіслати одне "ідеальне" фото цього об'єкта, а може кілька десятків (з різних ракурсів). Але це має бути надіслано одним листом і бали нараховуються як за одну роботу. Якщо згодом той самий учасник надішле нові фото цього ж об'єкта вони не будуть оцінюватися (але будуть опубліковані на порталі). Учасники можуть фотографувати об'єкти, вже сфотографовані раніше іншими учасниками, але ці фото мають бути виконані інакше (інший ракурс, інша стилістика тощо). Кількість об'єктів, які може сфотографувати учасник не обмежується.

За кожну роботу учасник гри отримує суму балів від 5 до 30 (залежно від якості самої роботи). Ці бали накопичуються як самим учасником (і підіймають його рейтинг усередині команди), так і командою в цілому. Природно, що від загальної суми балів залежить перемога однієї з команд, а також нагорода найкращих гравців.

Усі запитання можна задавати за вказаною електронною адресою. Ми радо вам відповімо!

Радимо перед початком роботи ознайомитися з уже опублікованими фотографіями.

Запрошуємо долучитися до створення світу Тевтонії!

Популярні дописи з цього блогу

тевтонія: все про новий світ

Morgana – "Тевтонський орел" (фото)

Ельфіка – "Щоденник тевтоніанки в Херсонбурзі. Частина ХІІІ" (текст)

Geraldine – "Лицарський хрест" (фото)

Geraldine – "Колесо випробувань" (фото)